REKLAMA -

Zagraj w puzzle dla dzieci które zebrały największą liczbę waszych głosów. Zobacz na które obrazki z bajek najchętniej oddaja głosy użytkownicy. To ty oraz inni aktywni uczestnicy zabawy macie wpływ które puzzle online znajdą się na pierwszej stronie. Nie bądź bierny jeżeli spodobała ci się układanka oddaj swój głos. Zapraszamy do zabawy WŁĄCZ Puzzle.

UKŁADAJ PUZZLE DLA DZIECI - NAJWYŻEJ OCENIONE - strona 21 ZAGRAJ

 

wyprawa układanki dla dzieci
Przychodzi taki moment że nawet Garfield wyrusza na wyprawę oczywiście w poszukiwaniu przysmaku jego LASAGNE
Zabawa w chowanego puzzle
Dopasuj wszystkie elementy układanki z Garfieldem. Czy widzisz gdzie się schował nasz kotek. Ciekawe co teraz wymyślił.
Czas na drzemkę gramy w gry
My układamy puzzle dla dzieci a w tym czasie Garfield smacznie pośpi. Zmęczył się oglądając programy w telewizji.
Crash i Eddie Oposy graj w gry puzzle start
Puzzle dla dzieci nr 5 Epoka Lodowcowa -Crash lub Eddie szalone oposy zagraj i ułóż puzzle online. Jeśli spodobają ci się układanki poleć naszą stronę znajomym DZIĘKI.
Gry puzzle Auta - rookie
Puzzle dla dzieci Auta nr 20 – Clutchgoneski pochodzi z nieznanego kraju. Jest to nieutytułowany zawodnik, którego można uznać za rookie wyścigów World Grand Prix. Baw się w puzzle online.
Gry puzzle Auta Niebieski Guido
Puzzle dla dzieci Auta nr 28 – Niebieski Guido, oddany pracownik pana Lugi, mieszkaniec Chłodnicy Górskiej. Podczas wyścigów serwisuje Zygzaka. Baw się i układaj puzzle dla dzieci.
Puzzle dla dzieci - Złomek z numerem 95
Puzzle dla dzieci Auta nr 113 – Zygzak i Złomek zawsze świetnie się razem bawią. Holownik nawet na drzwiach umieścił sobie 95, numer z jakim startuje Mcqueen. Spróbuj ułożyć puzzle z autami.
Puzzle dla dzieci - Spacer po Tokio
Puzzle dla dzieci Auta nr 116 – Uśmiechnięty Zygzak spacerową jazdą zwiedza Tokio. Relaks jest bardzo ważny przed zawodami jeśli ktoś myśli o zwycięstwie. Ułóż puzzle dla dzieci z autem Zygzak.
Gry puzzle - Bruce Wayne i Batman to jedno
Puzzle dla dzieci Batman nr 6 – Bruce Wayne, jeden z najbogatszych ludzi w mieście, ukryty pod strojem człowieka nietoperza próbuje zaprowadzić porządek. Układanki puzzle online zapraszają.
puzzle Kraina Lodu lodowy posąg Anna
Puzzle dla dzieci nr 240 Kraina Lodu – Co za smutny koniec. Nie udało się pokonać zaklęcia Anna zamieniła się w lodowy posąg. Czy musiało do tego dojść? Hans bądź przeklęty.
puzzle Goofy Święta
Puzzle online Miki Bajkowe Święta nr 21 – Goofy – emu udzieliła się magia świąt. Strój już gotowy teraz czas poszukać prezentów.
puzzle dla dzieci Miki Choinka
Puzzle online Miki Bajkowe Święta nr 36 – Myszka Miki ruszyły przygotowania do świąt . Choinka już jest teraz tylko trzeba ją ubrać aby pięknie mieniła się kolorami.
Dżafar ciemna strona puzzle
Dżafar zły i przebiegły czarny charakter zaprasza dzieci na puzzle. Ten nikczemny czarnoksiężnik wykradł lampę Alladyna.
Lot saniami św. Mikołaja Puzzle 22
Puzzle online dla dzieci Myszka Miki nr 22. Św. Mikołaj zabrał Mikiego, Minnie, Kaczora i Daisy na lot odlotowymi saniami. Dopasuj puzzle i przejdź do następnych.
Gry puzzle Auta Pomarańczowy Al Scarpetta
Puzzle dla dzieci Auta nr 27 – Al Scarpetta bierze udział w spisku starych aut, pracuje dla profesora Z. Zasłużył się przechwytując amerykańskiego szpiega Roda Redline. Układaj puzzle dla dzieci.
Puzzle dla dzieci - Relacja z wyścigu
Puzzle dla dzieci Auta nr 67 – W tym roku wyścig o Złoty Tłok jest o tyle ciekawy, że mamy potrójne zwycięstwo a co za tym idzie dogrywkę o 1,2 i 3 miejsce. Baw się i układaj puzzle dla dzieci.
Puzzle dla dzieci - Sprzedawca w Tokio
Puzzle dla dzieci Auta nr 89 – W Tokio Złomek zgłodniał i zamówił sobie coś do jedzenia. Sprzedawca chyba go nie zrozumiał bo ta porcja jest naprawdę mała. Ułóż puzzle dla dzieci.
Gry puzzle - Luigi i Guido pomagają Zygzakowi
Puzzle dla dzieci Auta nr 150 – Luigi i Guido postanowili pomóc Zygzakowi w wyścigu. Guido to najszybsza maszyna do zmieniania opon i to może zadecydować o wygranej. Puzzle online to świetna zabawa.


Podstrony

 

POLECAMY

NOWE PUZZLEProjekt pluszczuok@gmail.com 2012r.

Jeżeli posiadasz prawa autoskie obrazka i twoją wolą jest usunięcie go z naszej bazy napisz do nas.